MOBİL VİDEO UYGULAMALARI

Televizyonlar, Tabletler ve Tüm Mobil Cihazlar için

Belirlediğiniz ihtiyaçlarınıza göre çeşitli giriş/çıkış(IN/OUT) seçenekleri, güçlü efektler, mükemmel video ve ses kalitesi, dalga düzenleme ve kopyala & yapıştır seçenekleri ile kendi esnek, genişletilebilir video akış uygulamalarınızı oluşturun. Daha fazla..

Özelleştirilebilir

Alyo ürünleri markanız için özelleştirilebilir niteliktedir.

Raporlama

Alyo, kullanıcılarınızın uygulamalar ve videolar ile nasıl etkileşim içinde olduğunu izleyebilmeniz için “Omniture” ve “Comscore” gibi çeşitli analiz araçları sunar.


Farklı Platformlara Uyumlu

iPhone, iPad, Android telefonlar , tabletler ve daha fazla platform için uygundur.

Güvenlik / Dijital Haklar Yönetimi

Alyo şifrelenmiş HTML5,  lokal tarayıcınızda eklentisiz MPEG-DASH adaptif akış tabanlıdır. PlayReady ve Widevine MPEG ortak Şifreleme ( MPEG- Cenc ) gibi çoklu DRM sistemleri üzerinden paralel olarak kullanılabilmektedir. Google Chrome’un Silverlight özelliğini kaldırmasından dolayı PlayReady artık desteklenmeyecektir. Alyo MPEG-CENC ile çözümler sunar. İçeriğiniz bir kez şifrelenir ve paralel olarak DRM sistemleri ile kullanılabilir. Daha fazla..

HTML5

Güvenli, Adaptif Akış

Alyo, Flash veya Silverlight gibi eklentilere ihtiyaç duymadan tarayıcınızda lokal MPEG – DASH ile HTML5 adaptif akışı sağlar. Tarayıcıdaki lokal entegrasyon sayesinde, 4K gibi yüksek çözünürlüklerde veya 60fps gibi çok yüksek frameratelerde video oynatımı sağlamaktadır. Daha fazla..

Top